تعمیر توالت فرنگی کرج

09105429688

اگر به دنبال نصاب توالت فرنگی کرج هستید؟ ما با مناسب ترین قیمت این کار را برای شما انجام می دهیم. فقط کافیست روی شماره 09105429688کلیک کنید.

در صورتی که برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در کرج به دنبال نصاب می گردید ما صفر تا صد کار را انجام می دهیم بدون اینکه حتی دستان شما خاکی شود.

اگر توالت فرنگی قدیمی دارید و می خواهید آن را با نو تعویض کنید و یا ساختمان شما نوساز است و نیاز به نصب توالت فرنگی دارد کار را به ما بسپارید.

همچنین اگر نیاز به تعمیرکار توالت فرنگی کرج جهت تعمیر توالت موجود داشتید در خدمت شما هستیم.

از شما دعوت می کنیم خدمات را در یک نگاه کوتاه ببینید

نصب توالت فرنگی در کرج

اصول نصب توالت فرنگی
مقالات

نصاب توالت فرنگی کرج نصب اصولی کاسه

رعایت اصول نصب توالت فرنگی ، نصب کاسه توالت فرنگی به صورت کاملا تراز ، عدم لرزش کاسه توالت هنگام نشستن به دلیل تراز صحیح ، رعایت پوزیشن کاسه به نسبت لوله فاضلاب ، تراز صحیح برای جلوگیری از ورود گاز فاضلاب از چاه توسط کاسه توالت فرنگی

ادامه مطلب نصب توالت فرنگی کرج»

بیرون آوردن حلقه طلا از چاه توالت فرنگی
نصاب توالت فرنگی مجرب

نصاب توالت فرنگی کرج با آب بندی صد در صد

آب بندی توالت فرنگی پس از نصب توالت فرنگی ، آب بندی کامل زیر کاسه توالت توسط چسب مخصوص آب بندی ، تضمین عدم نشت آب از زیر کاسه توالت به دلیل آب بندی محکم ، هزینه مناسب نصب کاسه توالت ، بدون تخریب ، رعایت تمامی اصول در نصب کاسه جهت عدم نشت گاز فاضلاب به داخل توالت

ادامه مطلب نصب توالت فرنگی کرج»

تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی کرج
تعمیرکار توالت فرنگی مجرب

تعمیرکار توالت فرنگی کرج سرویسکار مجرب

تعمیر انواع مختلف توالت فرنگی در تمام نقاط کرج توسط تعمیرکار توالت فرنگی کرج مجرب، رفع گرفتگی توالت فرنگی با انواع دستگاه های پیشرفته ، تعمیر خرابی توالت فرنگی در

ادامه مطلب تعمیرکار توالت فرنگی تهران»

رفع انواع گرفتگی ، تعمیر آب دادن مکرر توالت ، تعمیر خرابی و … را از تعمیرکار توالت فرنگی کرج بخواهید

خدمات دیگر ما

علاوه بر لوله بازکنی کرج اگر نیاز به خدمات فنرزنی کرج داشتید می توانیم مشکل را برطرف کنیم.

مازاد بر نصب توالت فرنگی ، خدمات تخلیه چاه کرج فاضلاب یکی از قدیمی ترین خدمات آچاگ در خدمت شماست.

شماره تلفن نصاب توالت فرنگی کرج

برای تماس مستقیم ، روی شماره09105429688 بزنید

نصاب توالت فرنگی کل تهران

هر کجای تهران که ساکن باشید مهم نیست. اگر به نصاب توالت فرنگی تهران نیاز دارید کافیست با ما تماس بگیرید.

برای تماس با نصاب توالت فرنگی direction کافیست روی شماره 09105429688 کلیک کنید

گروه فنی تعمیرات تاسیسات ما با به‌ کارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه ، افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی باشد و هم اکنون نیز آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران است. در صورتی که مشکلی برای تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره مشکل شما را نیز حل کنیم

تعمیر سیفون توالت فرنگی

تعمیر سیفون توالت فرنگی ، سیفون توالت فرنگی از قطعاتی است که در خرابی های توالت فرنگی ، این قطعه خرابی زیادی را دارد.سیفون توالت فرنگی وظیفه تخلیه آب تانک توالت فرنگی و شست و شو توالت فرنگی را دارد.

اگر سیفون توالت فرنگی شما خرابی شده باشد و نیاز به تعمیرات سیفون توالت فرنگی داشته باشد علائم و نشانه هایی مانند : عدم تخلیه درست فضولات ، تخلیه کند و نصفه ، فشار کم آب در هنگام تخلیه ، رد کردن آب و عدم نگه داشتن آب درون تانک و….. است.

سیفون های توالت فرنگی با توجه به خود توالت فرنگی انواع مختلفی دارند و باید قطعه مناسب با توالت فرنگی خود را تهیه کنید. در تعمیر سیفون توالت فرنگی و یا تعویض سیفون توالت فرنگی بهتر است از یک استادکار کمک بگیرید تا بعدا مجددا دچار مشکل نشوید.

علت پر نشدن مخزن توالت فرنگی

علت پر نشدن مخزن توالت فرنگی یکی از سوال هایی است که شاید شما هم داشته باشید.پر نشدن مخزن توالت فرنگی میتواند به دو دلیل باشد.دلیل اول مربوط به شناور توالت است.شناور توالت فرنگی اگر دچار گرفتگی مسیر ورودی آب شده باشد و آب داخل منبع نیاید طبیعتا مخزن هم پر نمی شود.خرابی شناور توالت فرنگی اولین مورد در علت پر نشدن مخزن توالت فرنگی است.

دلیل دوم پر نشدن مخزن توالت فرنگی ، خرابی سیفون توالت فرنگی و رد کردن آب داخل مخزن است.زمانی که سیفون توالت فرنگی آب را رد کند و نگه ندارد ، آب مستقیم وارد توالت فرنگی میشود و هرز میرود.

در علت پر نشدن مخزن توالت فرنگی ، خرابی شلنگ ورودی آب و مسدود بودن آن ، خرابی شیر پیسوال ورودی آب و … هم میتواند دلیل مهمی باشد.

سرویس توالت فرنگی

توالت فرنگی در طول استفاده دچار خرابی و مشکلات شایع می‌شود مشکل توالت فرنگی گاهی اوقات ممکن است که درست تخلیه نکند و یا دچار سر ریز کردن آب و یا هرز رفتن آب بشود.

از خرابی های دیگر میتوان به عمل نکردن صحیح سیستم تخلیه و کند تخلیه کردن یا تخلیه نکردن آن اشاره کنیم.نشتی توالت فرنگی نیز یکی دیگر از مشکلات مربوط به خرابی توالت فرنگی است.09105429688

اما هرگاه که این مشکلات برای شما پیش آمد اصلاً جای نگرانی وجود ندارد چراکه هر مشکلی که برای توالت فرنگی شما باید قابلیت تعمیر و سرویس کردن را دارد و می توانید مجدداً مانند روز اول از آن استفاده کنید .

1
رضایت مشتریان
1
کیفیت خدمات
1
سرعت عمل
1
پروژه کامل شد
فهرست
تماس باما